Kontakta oss

Du kan alltid kontakta någon av våra medarbetare direkt, men vet du inte vem
som kan ta hand om dig och ditt ärende bäst så kontakta oss här så hjälper vi dig:

Tel: +46 8 535 25 820
Mail: info@novus.se

 

Medarbetare

Stockholm

Torbjörn Sjöström

CEO

Mail: torbjorn.sjostrom@novus.se

Tel: + 46 8 535 25 821

Gun Pettersson

Business Director - Management

Mail: gun.pettersson@novus.se

Tel: + 46 8 535 25 834

Mob: + 46 739 40 39 16

Mikael Ohlsson

COO - Management

Mail: mikael.ohlsson@novus.se

Tel: +46 8 535 25 827

Mob: +46 739 40 39 13

Ana Serafimovska

CFO - Management

Mail: ana.serafimovska@novus.se

Mob: +46 739 40 39 15

Anita Bergsveen

Research Specialist

Mail: anita.bergsveen@novus.se

Tel: +46 8 53 52 58 97

Mob: +46 707 88 11 90

Kajsa Bergvall

Consultant

Mail: kajsa.bergvall@novus.se

Tel: +46 8 12 81 96 08

Mob: +46 736 83 19 52

Daniel Berthelsen

Data Analyst

Mail: daniel.berthelsen@novus.se

Tel: +46 8 535 25 902

Mob: +46 70 974 70 20

Helena Björck

Senior Consultant

Mail: helena.bjorck@novus.se

Tel: +46 8 535 25 890

Mob: +46 720 70 04 18

Peter Blid

Strategic Advisor/Marketing Manager

Mail: peter.blid@novus.se

Mob: +46 790 73 80 66

Sanna Dahlberg

Researcher

Mail: sanna.dahlberg@novus.se

Tel: +46 8 53 52 59 01

Mob: +46 707 687 164

Cecilia Dahlheim

Senior Consultant

Mail: cecilia.dahlheim@novus.se

Mob: +46 709 95 70 13

Mats Elzén

Client Development Advisor

Mail: mats.elzen@novus.se

Tel: +46 8 535 25 820

Mob: +46 720 700 329

Ieva Englund

Senior Consultant

Mail: ieva.englund@novus.se

Tel: +46 8 535 25 835

Mob: +46 720 70 04 10

Per Fernström

Senior Consultant

Mail: per.fernstrom@novus.se

Tel: +46 8 535 25 838

Mob: +46 739 40 39 19

Magdalena Fornstedt

Data Analyst

Mail: magdalena.fornstedt@novus.se

Tel: +46 8 535 25 839

Mob: +46 739 40 39 20

Katarina Hajdu

Researcher

Mail: katarina.hajdu@novus.se

Tel: +46 8 535 25 893

Mob: +46 728 56 20 91

Jan-Olof Hansson

Data Analyst

Mail: jan-olof.hansson@novus.se

Tel: +46 8 535 25 836

Mob: +46 739 40 39 17

Åsa Hedström

Strategic Advisor

Mail: asa.hedstrom@novus.se

Tel: +46 8 535 25 828

Mob: +46 739 40 39 21

Siobhán Hogan

Research Assistant

Mail: siobhan.hogan@novus.se

Tel: +46 8 535 25 898

Mob: +46 702 17 52 30

Åsa Lindgren

Data Analyst

Mail: asa.lindgren@novus.se

Tel: +46 8 535 25 894

Mob: +46 720 70 04 37

Mats Lindström

Senior Consultant

Mail: mats.lindstrom@novus.se

Tel: +46 8 535 25 824

Mob: +46 701 50 34 39

Maha Musa

Accounting

Mail: maha.musa@novus.se

Tel: +46 8 535 25 830

Mob: +46 739 40 39 22

Fredrik Nilsson

Data Analyst

Mail: fredrik.nilsson@novus.se

Tel: +46 8 535 25 823

Mob: +46 739 40 39 12

Liza Pettersson

Consultant

Mail: liza.pettersson@novus.se

Tel: + 46 8 535 25 896

Mob: + 46 73 764 43 20

Ida af Robson

Research Executive

Mail: ida.af.robson@novus.se

Tel: +46 8 535 35 825

Mob: +46 739 40 39 11

Linda Hoff Rudhult

Research Assistant

Mail: linda.rudhult@novus.se

Tel: +46 8 12 81 96 09

Mob: +46 70 263 20 30

Kristin Sjöström

Art Director

Mail: kristin.sjostrom@novus.se

Mob: +46 738 40 66 90

Charlotte Stenbäck

Senior Consultant

Mail: charlotte.stenback@novus.se

Tel: +46 8 535 25 895

Mob: +46 739 40 39 14

Lovisa Svensson

Researcher

Mail: lovisa.svensson@novus.se

Tel: +46 8 535 258 91

Mob: +46 72 856 20 90

Viktor Wemminger

Consultant

Mail: viktor.wemminger@novus.se

Tel: +46 8 535 25 837

Mob: +46 739 40 39 18

Annelie Önnerud Åström

Research Executive

Mail: annelie.astrom@novus.se

Tel: +46 8 535 25 832

Mob: +46 739 40 37 61

Ulrika Sjöström

Legal Counsel

Mail: ulrika.sjostrom@novus.se

Tel: +46 8 128 196 70

Mob: +46 70 730 61 03

Stockholm

Novus Group International AB

Sveavägen 59, 113 59 Stockholm

Tel: +46 (0) 8 535 25 820

Fax: +46 (0) 8 535 25 829

Mail: info@novus.se

Kartbild för Novus Stockholm

Klicka för större karta