Kontakta oss

Du kan alltid kontakta någon av våra medarbetare direkt, men vet du inte vem
som kan ta hand om dig och ditt ärende bäst så kontakta oss här så hjälper vi dig:

Tel: +46 8 535 25 820
Mail: info@novus.se

 

Medarbetare

Stockholm

Torbjörn Sjöström

VD

Mail: torbjorn.sjostrom@novus.se

Tel: + 46 8 535 25 821

Anita Bergsveen

Biträdande Konsult

Mail: anita.bergsveen@novus.se

Tel: +46 8 53 52 58 97

Mob: +46 707 88 11 90

Helena Björck

Seniorkonsult

Mail: helena.bjorck@novus.se

Tel: +46 8 535 25 890

Mob: +46 720 70 04 18

Freja Blomdahl

Biträdande Konsult

Mail: freja.blomdahl@novus.se

Tel: +46 8 535 25 831

Mob: +46 76 262 04 53

Malin Carlén

Junior Biträdande Konsult/assistent

Mail: malin.carlen@novus.se

Tel: +46 8 53 52 58 93

Mob: +46 728 56 20 91

Mats Elzén

Konsult

Mail: mats.elzen@novus.se

Tel: +46 8 535 25 820

Mob: +46 720 700 329

Ieva Englund

Omvärldsanalytiker

Mail: ieva.englund@novus.se

Tel: +46 8 535 25 835

Mob: +46 720 70 04 10

Per Fernström

Seniorkonsult

Mail: per.fernstrom@novus.se

Tel: +46 8 535 25 838

Mob: +46 739 40 39 19

Magdalena Fornstedt

Programmerare

Mail: magdalena.fornstedt@novus.se

Tel: +46 8 535 25 839

Mob: +46 739 40 39 20

Jan-Olof Hansson

Programmerare

Mail: jan-olof.hansson@novus.se

Tel: +46 8 535 25 836

Mob: +46 739 40 39 17

Åsa Hedström

Seniorkonsult

Mail: asa.hedstrom@novus.se

Tel: +46 8 535 25 828

Mob: +46 739 40 39 21

Jon Jakobsson

Biträdande Konsult

Mail: jon.jakobsson@novus.se

Tel: +46 8 53 52 58 91

Åsa Lindgren

Programmerare

Mail: asa.lindgren@novus.se

Tel: +46 8 535 25 894

Mob: +46 720 70 04 37

Mats Lindström

Seniorkonsult

Mail: mats.lindstrom@novus.se

Tel: +46 8 535 25 824

Mob: +46 701 50 34 39

Maha Musa

Ekonomiassistent

Mail: maha.musa@novus.se

Tel: +46 8 535 25 830

Mob: +46 739 40 39 22

Fredrik Nilsson

Programmerare

Mail: fredrik.nilsson@novus.se

Tel: +46 8 535 25 823

Mob: +46 739 40 39 12

Mikael Ohlsson

Kvalitetsansvarig

Mail: mikael.ohlsson@novus.se

Tel: +46 8 535 25 827

Mob: +46 739 40 39 13

Gun Pettersson

Seniorkonsult

Mail: gun.pettersson@novus.se

Tel: + 46 8 535 25 834

Mob: + 46 739 40 39 16

Liza Pettersson

Biträdande Konsult

Mail: liza.pettersson@novus.se

Tel: + 46 8 535 25 896

Mob: + 46 737 64 43 20

Anna Ragnarsson

Seniorkonsult

Mail: anna.ragnarsson@novus.se

Tel: +46 8 535 25 892

Mob: +46 720 700 432

Ida af Robson

Biträdande Konsult

Mail: ida.af.robson@novus.se

Tel: +46 8 535 35 825

Mob: +46 739 40 39 11

Ana Serafimovska

Ekonomiansvarig

Mail: ana.serafimovska@novus.se

Mob: +46 739 40 39 15

Kristin Sjöström

Art Director

Mail: kristin.sjostrom@novus.se

Mob: +46 738 40 66 90

Charlotte Stenbäck

Seniorkonsult

Mail: charlotte.stenback@novus.se

Tel: +46 8 535 25 895

Mob: +46 739 40 39 14

Viktor Wemminger

Biträdande Konsult

Mail: viktor.wemminger@novus.se

Tel: +46 8 535 25 837

Mob: +46 739 40 39 18

Annelie Önnerud Åström

Biträdande Konsult

Mail: annelie.astrom@novus.se

Tel: +46 8 535 25 832

Mob: +46 739 40 37 61

Jessica Åkerström

Konsult

Mail: jessica.akerstrom@novus.se

Tel: +46 8 535 25 826

Mob: +46 700 039 532

Stockholm

Novus Group International AB

Saltmätargatan 7, 113 59 Stockholm

Tel: +46 (0) 8 535 25 820

Fax: +46 (0) 8 535 25 829

Mail: info@novus.se

Kartbild för Novus Stockholm

Klicka för större karta